Козаку і Єрмаку допомагав Медведчук | Студія Захід

1 385 Прагляды 141 тыс.

В ефірі телеканалу Еспресо Роман Безсмертний політик - дипломат: Козаку і Єрмаку допомагав Медведчук.
#Еспресо #Єрмак #Медведчук #Козак #РоманБезсмертний

Еспресо в смартфоні - espreso.tv/4mobile/
Наш сайт - espreso.tv/
Facebook - espreso.tv
Twitter - EspresoTV
Telegram - t.me/espresotb

Підписуйтесь на канал, щоб завжди бути в курсі подій!

Каментарыі

 1. Плоскоземельщик
  Плоскоземельщик
  17 дзён таму

  У всего есть предел и срок давности. Ложь может какое-то время казаться правдой, особенно если ее постоянно повторять. Но она неизбежно раскрывается, когда узнается правда и тогда все те, кто лгал попадают в капкан.

 2. Валентина Банева
  Валентина Банева
  19 дзён таму

  Раман Бессмертный очень грамотный политик. Именно такие политики должны быть в ВР . Жаль , что всё что было достигнуто за 5 лет при Порошенко, ЗЕБОБИК уничтожил за 2 года.

 3. Эдуард Лощицкий
  Эдуард Лощицкий
  22 дні таму

  РОМАН БЕССМЕРТНИЙ - ЦІКАВИЙ І ДУЖЕ ДОСВІДЧЕНИЙ ФАХІВЕЦЬ! ЙОГО АНАЛІЗ ДІЯЛНОСТІ ЗЕ - ЦЕ САМЕ І Є НЕГАТИВНА ОЦІНКА ВСІХ УКРАЇНЦІВ - БЛАЗНЯ ВІД ВЛАДИ!!!! ВСЕ ЗАКІНЧЕТЬСЯ ОСТАННІМ МАЙДАНОМ ЯКИЙ НАШІ НАЩАДКИ НАЗВУТЬ РЕВОЛЮЦІЄЮ!!!! І БЛАЗЕНЬ І ОЛІГАРХИ ОТРИМАЮТЬ ЯКЩО НЕ ДЕРЕВА У ЛІСОСМУГАХ ТО В'ЯЗНИЦІ З ПОЖИТТЄВИМ ТЕРМІНОМ!!!

 4. Andy Bez
  Andy Bez
  22 дні таму

  Потрібно негайно піднімати питання про прийняття закону про заборону колабораціонізму та вводити кримінальну відповідальність за такі дії

 5. Vyacheslav Kuzin
  Vyacheslav Kuzin
  25 дзён таму

  Этот сельский учитель знает,что творится на олимпе. Антихрист, что-ли.

 6. Мар'яна К
  Мар'яна К
  26 дзён таму

  Ну що ми все говоримо говоримо. Говори до гори, а гора горою. Треба нарешті об'єднатись всім проти рашизму путінізму. Наша сила в силі нації. Сила нації-сила держави. Любіть Україну!!

 7. Olga Novak
  Olga Novak
  28 дзён таму

  Какой пролет! Америка уже полгода занимается коллаборантами и коррупционерами, уже санкции наложила, а до нашего квартала-95 только-только дошло, что "не спрятаться, не скрыться". Надо почухаться наконец. А то ведь так и до тебя-офшорника доберутся!

 8. Mykola Polyak
  Mykola Polyak
  Месяц таму

  А чому ви ніколи не згадаєте правду про Ю.Тимошенко і її команду ,,Батьківщина'',як ініціатора і постійного опозиціонера до основних викликів до суспільства,тобто - в черговий раз доведено в суді про незаконне підвищення тарифів,постійна боротьба і ініціатива Тимошенко і її команди про заборону продажу с\х землі і багато іншого !!!!! Чому не доводите до слухачів вашого каналу,що тільки Ю.Т. відстоює права народу і бореться за Україну проти злодіїв,мародерів,корупціонерів проти ворогів України своїх і московитських ?????????? Чому ніколи не запрости Ю.Т. до свого каналу,щоб вона сама,з ,,прямих вуст'' росказала політичну,економічну ситуацію в Україні і інші питання ??????? Що,не було такої команди ???? То хто ви є і на кого працюєте, канал,,Еспресо'' і ,,чесні'' журналюги ???????????????

 9. Nara Nora
  Nara Nora
  Месяц таму

  Болтун

 10. Елена Марченко
  Елена Марченко
  Месяц таму

  В Раше хоть Машка Захарова почти каждый день проводит "разъяснительную"работу и ведёт брифинги.А у нас анархия информационная.Каждый находит себе источник и впитывает всяку ересь...

 11. Олександр
  Олександр
  Месяц таму

  Мерзота ЗЕ! Лена!

 12. Владимир Таранец
  Владимир Таранец
  Месяц таму

  👍👍👍💯

 13. Klivia Fischer
  Klivia Fischer
  Месяц таму

  от не називайте ЗЕлених тільки панами. Раби і слуги не можуть бути панами.

 14. Alexandr Lisnyk
  Alexandr Lisnyk
  Месяц таму

  Уряд пiдiймае тарифи, а буцiм-то "гарний" президент iх трохи зменшуе! То дешевий "лохотрон"! Це ГРА, все Зеленський знав i спрямовано робить! I в цей час, вiдволiкаючи вас, ЗЕМЛЮ продае разом з надрами!!! Чи ви забули про зустрiч Зеленського з раввiнами та Коломойським в Швейцарii та Израiлi?! А про антиукраiнськi проросiйськi та зрадницькi дii Зеленоi команди разом з ОПЖЗ i "за майбутне" по руйнуванню ЗСУ (нефiнансування замовлень на озброення,..), по зриву операцii захоплення "вагнерiвцiв"-вбивць наших воiнiв, по визволенню заручникiв з Донецькоi тюрми, по зростанню тарифiв, по продажу земли, надр, стратегiчних пiдприемств, ...i т.д., i т.д. Виженiть iз себе раба, не звикайте до принижень та цькування! На свята очистились?! Тепер подбаемо за долю своiх дiтей, батькiв , за свою гiднiсть! Владу корупцiонерiв, колаборантiв та зрадникiв-ГЕТЬ!!!

 15. Alexandr Lisnyk
  Alexandr Lisnyk
  Месяц таму

  Политични ришення, закони, яки спричиняють збитки Украини, руйнують ии економику та социальну сферу (як то корупция), прийнятi за НЕФАХIВОСТЮ полiтикiв, чи НАВМИСНО- е, чи мають бути, ДЕРЖАВНИМ ЗЛОЧИНОМ!!!

 16. Alexandr Lisnyk
  Alexandr Lisnyk
  Месяц таму

  Президетом-Софию Федину, Прем'ером-М.Саакашвили! Владу-Кризовому кКомитету!

 17. valery paul
  valery paul
  Месяц таму

  Балабол. Просто поставили Зе председателя фунта, что б от его имени обобрать народ. Это тебе любая бабка скажет. Все сводится, как всегда, к деньгам

 18. Андрій Шевадзуцький
  Андрій Шевадзуцький
  Месяц таму

  так і є не справляється зеленських з своїми обовязками викорінення корупції яка розквіла також і в той час коли шановний пан був при владі!цвіла і цвіте пишним цвітом і тому що такі як той нешановний говорун сприяли разом з соратниками!отож чия би корова мичала бридко слухати брешуть як дихають!!!

 19. Торт Киевский
  Торт Киевский
  Месяц таму

  Лайк!

 20. Василь Вініченко
  Василь Вініченко
  Месяц таму

  С....ки влада !!!

 21. Cruyff
  Cruyff
  Месяц таму

  Ну коаліції і наростання сили ОПЗЖ - це свідомий штучний шлях до нового вибуху в Україні! Адже ясно, що народ не дозволить їм керувати країною. Звідси новий Майдан і Ростов, погані сценарії ми вже бачили в 2014-му, нічого доброго для України. Кому це вигідно? Питання зайве.

 22. Андрій Гвоздинський
  Андрій Гвоздинський
  Месяц таму

  Конспірологічна маніпуляція і трактовка реально і снуючих фактів

 23. Roman Chorniy
  Roman Chorniy
  Месяц таму

  ЦІЛКОМ ПІДТРИМУЮ РОМАНА БЕЗСМЕРТНОГО У ЙОГО СУДЖЕННЯХ... ТІЛЬКИ ПОБУДОВА УКРАЇНИ НА ФУНДАМЕНТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ, В ОСНОВІ ЯКОЇ МАЄ БУТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛІЗМ, З УКРАЇНСЬКОЮ КУЛЬТУРОЮ, МОВОЮ, ПРАВДИВОЮ ІСТОРІЄЮ ТА НАШИМИ ТРАДИЦІЯМИ І ЗВИЧАЯМИ, ДАСТЬ НАМ, УКРАЇНЦЯМ, МІЦНУ ТА ЗАМОЖНЮ УКРАЇНУ!!!...

 24. Alex Alex
  Alex Alex
  Месяц таму

  Безсмертний разом з Порошенко вже переміг олігархів? Ось і Зеленський обісрався? Все це зрозуміло, але толку з цього Безсмертного для країни як з козла молока. Я жду поки хтось новий вилізе й оголосить похід на олігархів. А ці Порошенко, Зеленський, Медведчук, Тимошенко й інша шушара вже себе показали.

 25. Виктор Шапкин
  Виктор Шапкин
  Месяц таму

  Надо просить хозяина чтобы взял 51 штатом. Тогда Матвейчук к власти не придёт. Слава Порошенко.

 26. Борис Молчанов
  Борис Молчанов
  Месяц таму

  безсмертний запамятався, як політик часів ющера з ккд 0%.

 27. Ina Haykal
  Ina Haykal
  Месяц таму

  пусть полудурки принимают закон о тройном гражданстве

 28. Валерий Мацько
  Валерий Мацько
  Месяц таму

  Похоже Бессмертный писал сценарий Медведчуку.

 29. Igor Pit
  Igor Pit
  Месяц таму

  Медведчук допомагав Порошенко, тому той і підставив наших бійців під знищення в котлах. Пока Ахметов, Фірташ, Коломойський, Медведчук, Порошенко не сядуть - нікому вірити не можна і це факт!

 30. Олександр Шутко
  Олександр Шутко
  Месяц таму

  А кто обнулил зе?!... Может кернес?!

 31. Жанна Васильева
  Жанна Васильева
  Месяц таму

  В Украине очень много умных почему не собраться и переговорить с зелеными,, что он делает глобальные. Ошибки,

 32. Arlan Adamov
  Arlan Adamov
  Месяц таму

  В связи с обострением карабахского конфликта в Азербайджане росло национальное движение, обстановка в стране накалялась, был создан Народный Фронт Азербайджана (НФА). 20 Января 1990 года в 00:20 войска, прибывшие из других регионов СССР, численностью более 20 тысяч человек вошли в город Баку с целью "сохранения власти Коммунистической власти в стране". Операция получила кодовое название "Удар". Вторжение в Баку крупного контингента частей Советской армии, внутренних войск и отрядов специального назначения сопровождалось особой жестокостью и невиданными зверствами. Была учинена расправа над мирным населением, сотни людей были убиты, ранены, пропали без вести. Ввод войск и объявление чрезвычайного положения в Баку явилось грубейшим нарушением Конституции СССР (статья 119) и Конституции Азербайджанской ССР (статья 71), Международного Пакта "О гражданских и политических правах" 1966 года (статья 1). Кровавая трагедия, происшедшая в Баку в январе 1990 г., показала антинародный характер тоталитарного режима, когда Вооруженные силы СССР в очередной раз были использованы не для защиты от внешней агрессии, а против собственного народа. Ввод войск, завершившийся гибелью более сотни человек, в основном азербайджанцев, и объявление чрезвычайного положения были осуществлены по Постановлению Президиума Верховного Совета СССР, подписанного Михаилом Горбачевым вечером 19 января 1990 года. Постановление было принято на основании п. 14, статьи 119 Конституции СССР. Согласия Верховного Совета Азербайджанской ССР на ввод чрезвычайного положения в Баку не было. Содержание постановления было доведено до народа Азербайджана лишь спустя 7 часов после введения войск в Баку. День 20 Января 1990 года вошел героической страницей в историю борьбы за независимость и территориальную целостность Азербайджана.

 33. Pirat Pirat
  Pirat Pirat
  Месяц таму

  Президент України Зеленській це народний трудяга працює для свого народу України ліпшого нам не треба і піде на другий строк що ви мелите за 28 років угробили Україну а тепер що Зеленській виноватий майте совість

 34. Ірина Черняєва
  Ірина Черняєва
  Месяц таму

  З чим це Зєля "не справляється" ??? Зі своїми обов'язками й зобов'язаннями, кажете ??? А я скажу , що СПРАВЛЯЄТЬСЯ, ще й ДОБРЕ ! Просто зобов'язання у нього перед ВОРОГОМ УКРАЇНИ. ПЕРЕД КРЕМЛЕМ. Сказав Пині, що зіллє країну Україну дядя Вові -- і..... Тримає слово! ЗЛИВАЄ ! А ви кажете: "не справляється, не справляється....".

 35. Ozirius Shewu
  Ozirius Shewu
  Месяц таму

  Воно не могло бути - воно те керівництво причепне! І їх будуть судити.

 36. Aybəniz İsmayılova
  Aybəniz İsmayılova
  Месяц таму

  The navies of Georgia, the USA and Ukraine must conduct military exercises in the Black Sea at least four times a year. NATO countries must hold large-scale military exercises in Ukraine every year.The USA government must build a military base in Georgia.Long live the military brotherhood of Ukraine, NATO and Georgia ❤🇵🇱🇬🇪🇺🇸🇺🇦🇧🇬❤

 37. Наташа Бурковская
  Наташа Бурковская
  Месяц таму

  Сомневаюсь я однако. Все хороши. Чем Роман лучше???

 38. vsevolod korablev
  vsevolod korablev
  Месяц таму

  Нажаль,енергетика (уся) то є життєво важлива умова, без газу,електрики,нафти,ми помремо,і от баланс між політикою та життям використовується як зброя!!!

 39. Ted Viktorovich
  Ted Viktorovich
  Месяц таму

  Окупанти прекрасно розуміють , що , як і раніше в історичних "перепетіях" , отримають по рогам і вшиються додому. Та ..! - діють як у анекдоті : - мыши плакали , кривились , но продолжали жрать кактус ...

  1. Aybəniz İsmayılova
   Aybəniz İsmayılova
   Месяц таму

   The navies of Georgia, the USA and Ukraine must conduct military exercises in the Black Sea at least four times a year. NATO countries must hold large-scale military exercises in Ukraine every year.The USA government must build a military base in Georgia.Long live the military brotherhood of Ukraine, NATO and Georgia ❤🇬🇧🇬🇪🇺🇸🇺🇦🇧🇪❤

 40. banbuk v
  banbuk v
  Месяц таму

  Путя играет членом Зе на украинском рояле.

 41. Ядвига Ядвига
  Ядвига Ядвига
  Месяц таму

  Дякуємо за правдиве освітлення роботи зеленоі влади,яку треба гнати поки не пізно.

 42. Ruslana Ryshkova
  Ruslana Ryshkova
  Месяц таму

  А зачем им решать вопросы касаемо нашей страны, они предатели они сливают нашу страну Путину

 43. Соломон
  Соломон
  Месяц таму

  Експерт м’яко кажучи «так-собі»..! Якщо по тарифам, то говорив багато та ні про ЩО..:-))) Такий собі політолог, Любу тему «обсосе» поверхнево, нажене вітру та тішиться з себе на екрані.

 44. Anna Shadow
  Anna Shadow
  Месяц таму

  дякую

 45. spiritum veritatis
  spiritum veritatis
  Месяц таму

  щось не дивує - Безсмертний тепер критикує ЗЕ-банутих, а у 2019 році "як топив... як топив..."

 46. Тетяна Слівінська
  Тетяна Слівінська
  Месяц таму

  Безсмертний дуже розумний і освічений політик, завжди черпаю хорошу інформацію

 47. Vladimir Lozinskiy
  Vladimir Lozinskiy
  Месяц таму

  У владі в Україні повинні бути такі люди, як Роман Безсмертний, професійні і порядні. Коли ж українці наберуться розуму і почнуть обирати саме таких людей.

 48. L. MontBlanc
  L. MontBlanc
  Месяц таму

  ‼ 11:55 - ❓тобто українські платники податків оплачують президентські літаки оточенню "всемКомунеЛень" та "радникам" 👽ЗЕ для зустрічі з расейскими "господарями" та ОПГ❓😡🤬🤬😡😡🤬

 49. Сара Сраян
  Сара Сраян
  Месяц таму

  РОССИЯ САМЫМ СЕРЬЕЗНЫМ ОБРАЗОМ ПРОДВИГАЕТ МЕДВЕДЧУКА В ПРЕЗИДЕНТЫ!! НА ЭТО БРОШЕНЫ ВСЕ НЕ ТОЛЬКО ПРОПАГАНДИСТСКИЕ СИЛЫ РОССИИ НО И РАЗВЕДКА!!! А У НАС ДО СИХ ПОР ПРОЦВЕТАЮТ КЛОПОВНИКИ: 112, НЬЮЗВАН, zik !!!

 50. Сара Сраян
  Сара Сраян
  Месяц таму

  НАРОД УКРАИНЫ - ОБНИЩАЛ!! И В ЭТОЙ СИТУАЦИИ ПОДНИМАТЬ ТАРИФЫ, ОТМЕНЯЯ НОЧНОЙ ТАРИФ -- ЗНАЧИТ ОБРЕСТИ ПРОСТЫХ ЛЮДЕЙ НА МЕДЛЕННУЮ СМЕРТЬ И РАЗОЧАРОВАНИЕ ВЛАСТЬЮ!!!

 51. Сара Сраян
  Сара Сраян
  Месяц таму

  ОЛИГАРХИ ПРОДОЛЖАЮТ ПРАВИТЬ УКРАИНОЙ В СВОЮ ПОЛЬЗУ, А НЕ В ПОЛЬЗУ НАРОДА!! ОНИ ОСЕДЛАЛИ ВЛАСТЬ И " СОСУТ" НАШУ КРОВЬ!!!

 52. Irina Krasivaya
  Irina Krasivaya
  Месяц таму

  Правления плесенизеленой вызывает рвотный рефлекс, что бы оно закончилось

 53. Иван Дремлюженко
  Иван Дремлюженко
  Месяц таму

  Особа яка проявлає і висловлює свої думки в супереч державності її єдності підлягає вилученя у країнського громадянства-паспорта а особливо членів офісу ,зборища групи ОПЕЗЖо,половина Верховної Зради і подібних їм колаборатів як шуфричі,лукаші ,бондаренки і.т.п.Досить панькатися з ними,обнагліли,їдять пють,годуются за столом України і тут же гадять.Гнать в зад і в шию за межі України щоб відчули кого треба любити і на якій мові розмовляти.Із-за таких гидот народ бідує.Вони створили війну ,створили армію біженців займаються підривною діяльністю на користь агрессору під керівницвом кума і ті також які підримують на виборах кремлівських блюдолизів.

 54. Елена Матвеева
  Елена Матвеева
  Месяц таму

  Задоволена тількиМоксель роботою нашої влади

 55. Елена Матвеева
  Елена Матвеева
  Месяц таму

  Чи через 20 років будемо оцінювати нинюшню ситуацію в країні

 56. Елена Матвеева
  Елена Матвеева
  Месяц таму

  Скільки ще українці ьудуть утримувати це,,керівництво'' Вде всьому світу відомо,що вони продажні коллаборанти знищують Україну і влаштували геноцид

 57. Вовка Небрат
  Вовка Небрат
  Месяц таму

  Добре що наше Дороге кодло повій і спритників вважають себе розумними. Ось, бариги!

 58. Елена Матвеева
  Елена Матвеева
  Месяц таму

  Моксель для того випхала в президенти Зе щоб за його плечима робитивсе по знищенню України і українців.І зобов'язання в них не перед українцями і перед пу.

 59. Boris Sprinchan
  Boris Sprinchan
  Месяц таму

  Про що ви говорите, поважні панове? Вже стільки про все це говорено, слухати сил нема...

 60. Виталий Ощипко
  Виталий Ощипко
  Месяц таму

  Ага. Буцім "нульова толерантність до корупції...президент Зеленський схоже на те, особисто очолив державну корупцію. Коротше, не те що другий термін на посаді, аби хоч один до кінця відсидів. Бо щось мені здається що комедія може просто закінчитись імпічментом...

 61. Lidia Lidia
  Lidia Lidia
  Месяц таму

  Каналу лайк!!!

 62. Сашко Ко
  Сашко Ко
  Месяц таму

  коли ти бессмертний був при ВЛАДІ то чому не арештували ні козака ні смертьчука .. ?? ви тільки ляпаєте ... негідники ОДНЕ КОДЛО ..перевертні дурноголові ..

 63. no name no name
  no name no name
  Месяц таму

  Чомусь скромно промовчує,що Мертвечук і з Патрашком давно на одну лапу роблять.

 64. Троянский конь
  Троянский конь
  Месяц таму

  Може пора Зелю выносить , Ермак его протеже

 65. Норма Н
  Норма Н
  Месяц таму

  Було б символічно як що став би президентом Безсмертний !

 66. Володимир Кушенко
  Володимир Кушенко
  Месяц таму

  Єрмака негайно в тюрму

 67. Valya Kycherenko
  Valya Kycherenko
  Месяц таму

  Досить часто вже ідуть розмови про зелений спрут чи скоро ми їх будемо валити дайте правильну команду ми готові вже так кипить що взірвемось тоді ніхто не знає чим все скінчиться московія на стрьомі кожен день вона робить зло а ми топчемся на місці вумайтесь в слова нашого гімну .ще не вмерла Україна вона не вмре а буде мучитись пока не поміняємо гімн і поки Українці будуть розмовляти на рідній мові треба л

 68. Юрий Запаско
  Юрий Запаско
  Месяц таму

  проросійська влада

 69. иван дворецкий
  иван дворецкий
  Месяц таму

  Автори передачі минуту тільки з Марсу!! УКРАЇНА НЕОФЕОЛАЛЬНА!! Який зе? рада? кабмін? Така херня!!

 70. Alex Vassago
  Alex Vassago
  Месяц таму

  Правду каже пан Безсмертний, якщо Зе почне зливати Дубінського, той викладе все... і тоді ні Зеленський, ні його поплічники, далі Буковелю ніде і носа виткнути не зможуть.

 71. Alisa Ivanova
  Alisa Ivanova
  Месяц таму

  Щиро дякую за вашу активність. Тримайтесь

 72. Alisa Ivanova
  Alisa Ivanova
  Месяц таму

  Вподобайка на підтримку каналу

 73. Людмила Людмила
  Людмила Людмила
  Месяц таму

  Більш за все я зла на наше тупе населення, яке обрало політичного імпотента Зе.

 74. Свирид Галохвастов
  Свирид Галохвастов
  Месяц таму

  Наступний майдан вже має моральне право рвати на шматки всю цю "еліту". На вулицях у їх палацах, до коліна останнього, вщент. Потраплять під каток порядні? можливо, хоча з тих порядних не буде. Все богатство в Україні замішане на брехні, кумовстві, бандитах і зраді. Не хвилюйтесь Генофонд Нації не постражда!!! А от очищення розпочнеться. Це ФАКТ!!!

 75. Судак
  Судак
  Месяц таму

  ждем вердикт Христо Грозева по расследованию провала операции с вагнеровцами в Беларуси. предатель Зе или нет???

 76. Алла Гуськова-Бондарь
  Алла Гуськова-Бондарь
  Месяц таму

  ЗАТО Ж НЕ ПОРОХ !!!! ХТО ПІДТРИМАВ З ПОЛІТИКІВ ЙОГО НА ВИБОРАХ ????? НІХТО ВСІ ЙОГО ВАЛИЛИ А ТЕПЕР МАЄМО ВЕЛИКУ БІДУ В УКРАЇНІ !!! ГАНЬБА !!! 43 ІСТОТИ ХОТІЛИ СТАТИ ПРЕПИЗДЕНТАМИ УКРАЇНИ І ПОРОХА СУДИ Я НЕ РАХУЮ БО ВІН ДІЙСНО ПРЕЗИДЕНТ І ТОДІ І ЗАРАЗ ХОЧЬ ВЖЕ НЕ ПРИ ВЛАДІ СКОРО 2 роки як !!!!

 77. Stefan Covali
  Stefan Covali
  Месяц таму

  К то выберал ! Янычары саранча прейды зайды зомби и мутанты ! Что окупировали Украину ! Енто захватчики предатели ! Оборотни !

 78. Nadiia Chornogalo
  Nadiia Chornogalo
  Месяц таму

  ✌️💙💛

 79. Ярослава Лукинюк
  Ярослава Лукинюк
  Месяц таму

  Це не абсурдна логіка ---- це совок головного мозку.

 80. Joy Nazarini
  Joy Nazarini
  Месяц таму

  А самолет - ну дал поганять братюне!

 81. Олена
  Олена
  Месяц таму

  +++++

 82. Igor Kononov
  Igor Kononov
  Месяц таму

  Как это понимать- факты о гос. Предательстве в руководстве страны, а дискуссии продолжаются? Как и сколько можно это продолжать? Зеленский это крыша для пациентов развала и уничтожения страны??? Дальше что???

 83. Димага 311
  Димага 311
  Месяц таму

  Романа Безсмертного завжди приємно і корисно послухати. Дійсно розумна і знаюча людина.

 84. Димага 311
  Димага 311
  Месяц таму

  Держава не спроможна. Хто б у нас не прийшов, він нічого не зможе зробити проти олігархів. Нажаль їх знести може тільки народ , і тільки з великим кровопролиттям.

 85. николай круликовский
  николай круликовский
  Месяц таму

  выбор украинцев к сожалению пал опять на падлецов.очень жаль.их нужно изгонять срочно.

  1. Николай Тананай
   Николай Тананай
   Месяц таму

   как гнать будем, огласите план, призыви уже надоели, все только и сидят точно как Вы на диване

 86. Dron Dom
  Dron Dom
  Месяц таму

  кому выгодный розвал Украины ? Всім и эвропе, і росии, и китаю, усім кроме українців, ну и чё?

 87. Христина Евтушенко
  Христина Евтушенко
  Месяц таму

  Що у диктора с дикцією? Поний рот каші! І не кажіть! Наші люди все проковтнуть.

 88. Maria Vozna
  Maria Vozna
  Месяц таму

  Повага п. БЕЗСМЕРТНОМУ! З впевненістю цікаво завжди слухати.

 89. Vladimir Vagan
  Vladimir Vagan
  Месяц таму

  Такая тяжолая речь,акает,экает,тяжело размовлять українскою,бо думае росийскою...

 90. Swietlana Nycz
  Swietlana Nycz
  Месяц таму

  A jak ze buty z tym, ze to Roman Bezsmertnyj goworyw, szo najkraszczyj prezydent gla niogo Kuczma,, a ce ne toj Kuczma jakomu Ukraina zawdiaczuje tych wsich oligarchiw.

 91. Надежда Нестеренко
  Надежда Нестеренко
  Месяц таму

  Скільки нам ще зраду терпітьзеленского и его посюків

  1. Николай Тананай
   Николай Тананай
   Месяц таму

   что предлагаете, поконкретней, пожалуйста?

 92. вера просвирнова
  вера просвирнова
  Месяц таму

  Это тот, кто уверял, что Крымский мост не построят?

 93. Oleg Ostrovskiy
  Oleg Ostrovskiy
  Месяц таму

  Відсутність реакції на санкції від президента, СБУ - це і є реакція. В УК є "дії чи бездіяльність" - одного рівня відповідальность.

 94. Antonio Zilinscii
  Antonio Zilinscii
  Месяц таму

  Нам газа не надо ведь ЗЕ нас согреет нам кушать не надо киношки давай.

  1. Николай Тананай
   Николай Тананай
   Месяц таму

   вынужден не согласиться, люблю хорошо поесть в тепле, в отличии от Вас

 95. Antonio Zilinscii
  Antonio Zilinscii
  Месяц таму

  Приказ с выше ЗЕ и его команде повысить цены на всё , принять неадекватные мовный закон. Цель, дестабилизировать обстановку в Украине и проложить дорогу к власти ОПЗЖ.

 96. Поліна Онопрійчук
  Поліна Онопрійчук
  Месяц таму

  Два ворога украінського народу , токсичних людей ботоксого кащея.

 97. Вадим Пупкин
  Вадим Пупкин
  Месяц таму

  Тю... Чи и не новость - Медведчук кум Путлера... А влади в Украине нема точно, точнее она вся - чисто воровская...

 98. Макогон Сергей
  Макогон Сергей
  Месяц таму

  Приход к власти пророисских антиукраинских сил стал возможен только благодаря молчаливому бездействию Порошенка!!!!!

 99. Макогон Сергей
  Макогон Сергей
  Месяц таму

  Медведчук - представитель роисских боевиков в Украине!!!

  1. Макогон Сергей
   Макогон Сергей
   18 дзён таму

   @banbuk v РФии Медведчук запоребриком не нужен, он им нужен в Украине!!!

  2. banbuk v
   banbuk v
   Месяц таму

   Раися его ждет не дождется)

  3. Ярослав Беренда
   Ярослав Беренда
   Месяц таму

   Медвечук-вартує сотні а може і більше, бойовиків. Хто може знати які там рахунки закулісами. Хтось їх щедро посипає, але якщо зеленими, ото вже булоб цікаво. Ідеї у бойовиків, немає ніякої :Руцкий мир, це не їх ідея, а значить, хтось платить, і по багато.

 100. Игорь Буштрук
  Игорь Буштрук
  Месяц таму

  Да вы с Ющенко натворили.